Jdi na obsah Jdi na menu
 


VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

 

pbrdk5u2.jpg

 

 

 

Příspěvky

Z důvodu nepříznivého počasí se přesouvá termín plánovaného čištění komunikací na Křižné

16. 3. 2018

Z důvodu mrazivého počasí se ruší rajónová očista v bloku C - Křižná, která měla proběhnout od pondělí 19. do středy 21. března 2018. Jarní úklid komunikací v této lokalitě bude přesunut na jiný náhradní termín.
 

Na radnici přivítali šest nových občánků

16. 3. 2018

Ve středu 14. března odpoledne proběhlo na radnici další vítání občánků. Slavnostního aktu se zúčastnili nejen rodiče s dětmi, ale i další rodinní příslušníci.
 

Na náměstí začal velikonoční jarmark. Podívejte se

16. 3. 2018

Na náměstí ve Valašském Meziříčí začal dnes v osm hodin velikonoční jarmark. Lidé si mohou ve stáncích koupit pomlázky, kraslice a další ozdoby.
 

Blíží se Velikonoce a s nimi i tradiční jarmark

13. 3. 2018

Valašskomeziříčské náměstí bude v pátek 16. března od 8 do 16 hodin patřit velikonočnímu jarmarku. Návštěvníci si budou moci zakoupit tradiční velikonoční zboží. Na své si přijdou i milovníci dobrého jídla a pití. Připraven je také pestrý doprovodný program.
 

Beseda s Danielem Meronem ukončí letošní Chaverut

13. 3. 2018

Poslední program na téma Aktuální situace na Blízkém východě uzavře v neděli 18. března 14. ročník série programů věnovaných Izraeli Chaverut - Přátelství. V besedě se představí izraelský velvyslanec v České republice Jeho Excelence Daniel Meron. Akce se bude konat ve velkém sále zámku Žerotínů od 16 hodin a je veřejnosti přístupná zdarma.
 

Ve valašskomeziříčském zámku Žerotínů předvedly svá vystoupení děti z mateřských škol

12. 3. 2018

Přehlídka dovedností mateřských škol z Valašského Meziříčí a blízkého okolí se i letos konala ve velkém sále kulturního zařízení města. Akci s názvem Mateřinka 2018 zaštítila místostarostka města Yvona Wojaczková a její organizaci měly na starosti ředitelky místních mateřských škol Blanka Tkadlecová a Heda Janíčková.
 

Vedení města se setkalo s obyvateli Lhoty

8. 3. 2018

V pondělí 5. března se uskutečnilo setkání vedení radnice s obyvateli místní části Lhota. Hovořilo se o úspěšně zrealizovaných akcích v loňském roce i plánech na rok letošní. Lidé byli seznámeni se záměry radnice. Setkání se zúčastnil starosta města Robert Stržínek, místostarosta Josef Vrátník a vedoucí odboru komunálních služeb David Černoch.
 

Město zahájí každoroční jarní úklid komunikací

8. 3. 2018

V období od 12. března až do 9. dubna se město Valašské Meziříčí pustí do každoročního úklidu silnic, chodníků a parkovišť. Od 10. dubna bude následovat očista místních částí. Úklidové práce budou probíhat v pracovní dny od 6 do 15 hodin.
 

Kdy proběhnou zápisy do základních škol?

7. 3. 2018

Zápis žáků do prvních ročníků základních škol pro školní rok 2018/2019 se ve Valašském Meziříčí uskuteční v dubnu.
 

Uplynulo 168 let od narození Tomáše Garrigua Masaryka. Město uctilo jeho památku

7. 3. 2018

Představitelé města, zástupci oblastní organizace Českého svazu bojovníků za svobodu i valašskomeziříčští občané uctili ve středu 7. března odpoledne památku Tomáše Garrigua Masaryka u jeho pomníku v parku Botanika.
 

1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »