Jdi na obsah Jdi na menu
 


VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

 

pbrdk5u2.jpg

 

pbrdk5u2.jpg

 

 

 

Příspěvky

Mějte se rády. Pak budete krásné, vzkazuje kadeřník Jan Špilar

22. 9. 2017

Ve středu 20. září předvedl ve Valašském Meziříčí své umění uznávaný český kadeřník Jan Špilar. My s ním přinášíme rozhovor.
 

Valašské Meziříčí navštívil uznávaný kadeřník Jan Špilar, který líčil na Oskary ověnčeném filmu Amadeus

22. 9. 2017

Ve středu 20. září v Kině Svět ve Valašském Meziříčí předvedl své kadeřnické umění Jan Špilar, nejznámější český kadeřník, majitel brněnského kadeřnictví Střihoruký Edward, který zároveň působí jako jáhen římskokatolické církve. Vystupuje v kadeřnických show po celé republice a publikuje v mezinárodních časopisech. Akci organizovala Ivana Vašíčková společně s městem Valašské Meziříčí. Kadeřnická show trvala necelé tři hodiny.
 

Studenti seniorům a senioři studentům

21. 9. 2017

Do zajímavého mezigeneračního programu s názvem „Vzpomínáme na babiččiny recepty“ se rozhodlo zapojit vedení Integrované střední školy – Centra odborné přípravy své studenty a současně klienty Seniorparku.
 

Česká filharmonie a Ida Kelarová nabízejí valašskomeziříčským dětem mimořádný program

20. 9. 2017

Česká filharmonie společně s Idou Kelarovou nabídne v letošním roce místním dětem mimořádný celoroční program s názvem Dva hlasy - jeden svět. Projekt startuje v říjnu.
 

Aktualizace vyhlášky o veřejném pořádku ve městě

19. 9. 2017

Město vybudovalo v srpnu v blízkosti sídliště Vyhlídka první veřejné psí Agility hřiště. Zastupitelé tak na zářijovém zasedání, mimo jiné, schvalovali aktualizaci vyhlášky o veřejném pořádku ve městě. Ta bude doplněná o pozemky, na kterých se mohou psi volně pohybovat.
 

Karel Malina převzal titul Pracovník roku v sociálních službách Zlínského kraje

19. 9. 2017

Za vynikající práci v pondělí 18. září v Baťově vile poděkovali představitelé Zlínského kraje vybraným pracovníkům v sociálních službách. Stalo se tak při slavnostním vyhlášení výsledků ankety Pracovník roku v sociálních službách Zlínského kraje.
 

Nový pomník získává reálnou podobu

18. 9. 2017

V dubnu letošního roku zastupitelé schválili vybudování nového pomníku obětem 1. světové války. Na čtvrtečním jednání zastupitelstva města architekti představili prezentaci s možnou podobou pomníku. Zastupitelé následně odsouhlasili pokračování projektu.
 

Radní ve Valašském Meziříčí neprodloužili nájemní smlouvy pěti neplatičům

18. 9. 2017

Lidé ve Valašském Meziříčí dluží městu na nájemném a službách spojených s užíváním bytu celkem přes 3,5 milionu korun. Radní se proto rozhodli pěti letošním dlužníkům, kteří ani přes opakované výzvy nájemné neplatili, smlouvu neprodloužit.
 

Město odvolalo stav sucha

18. 9. 2017

S účinností od pondělí 18. září 2017 odvolal odbor životního prostředí Městského úřadu Valašské Meziříčí zákaz s nakládání s povrchovými vodami. Důvodem je zvýšení hladiny povrchových vod na vodních tocích ve správním obvodu města.
 

Letošní Dny města byly rekordní

18. 9. 2017

Další ročník Dnů města je za námi. V počtu návštěvníků byl letos rekordní. Kromě Filharmonie Bohuslava Martinů, Medového dne, Valašské olympiády a dalších akcí organizátoři nabídli zcela ojedinělou akci v podobě Festivalu světel. Letošní ročník této oblíbené akce byl spojen s výročím 720 let od první zmínky o městě.
 

1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA