Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

MARTIN LUŠOVJAN

 

PRVNÍ KLUB A TRENÉR

   S fotbalem jsem začínal ve Stříteži nad Bečvou cca v 5-ti letech. Mým prvním trenérem byl Karel Chlevišťan st., který mě vlastně k fotbalu přivedl a za spoustu věcí mu vděčím. Později mě ve starších žácích převzal pan Videcký, pod kterým jsem poprvé zažil i fyzickou přípravu a na to období mám krásné vzpomínky.

KARIÉRA

   V mládežnických kategoriích jsem prošel Stříteží, Zubřím a Rožnovem. V mužské kategorii to pak byla Střítež, Slavia Píšť ( Opavská 1.B třída ) a nyní nastupuji zde na Juřince.

ÚSPĚCHY

   Tak jelikož se bavíme v minulém čase, tak prozatím nejvíce vzpomínám na působení v Píšti, byť to bylo jen na půl roku. Mají tam krásný areál. příjemné přátelské prostředí. Poznal jsem tam spoustu skvělých lidí a měl možnost si zahrát po boku bývalých ligových hráčů Marcela Meleckého a Pavla Kuliga, od kterých jsem se i za toho půlroku lecco naučil.

JUŘINKA

   Přiznám se, že ze začátku jsem ani nevěděl pořádně do čeho jdu a co od toho očekávat.  Ale musím říct, že mě to tu mile překvapilo a hlavně první sezóna a postup do kraje..to bylo něco úžasného a budu na to vzpomínat do konce života. A nesmím také zapomenout na naše skvělé věrné fanoušky, kteří nás za každou cenu podporují a jezdí s námi na každý výjezd, i když je to mnohdy skoro na celý den. To jsem zatím nikde nezažil a patří jim za to velké díky.

PAVEL VAIGL

   No myslím, že kluci už toho řekli dost. Já osobně na něm oceňuji kolik toho pro nás obětuje. Snaží se nám nabídnout co nejvíce může ať už jde o správný výběr jídla, či regeneraci po zápase. Jde už jen o to jak to my přijmeme. Nikdy nic nedělá na půl plynu a do všeho jde z obrovskou chutí.

BUDOUCNOST

   Tak tu zatím nechávám volně běžet, nijak zvlášť ji neřeším. Nějaké extra velké ambice určitě nemám, chci se hlavně fotbalem bavit a mít z něj radost. Ale kdybych měl výkonnost a naskytla se šance zahrát si i vyšší soutěž, tak bych to rád zkusil. Ale kdo ví, třeba se toho dočkám zde na Juřince.