Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

JAN PETRŮ

 

PRVNÍ KLUB A TRENÉR

   S fotbalem jsem začal už jako malý 5letý kluk na Juřince. Přivedli mě k tomu rodiče, kteří mě v tomto sportu podporovali, a podporují i nadále. Mým prvním trenérem byl Břetislav Hrbáč, který byl velice emoční. Postupem času se vystřídali trenéři Luďa Smidth, Libor Toman, Marcel Lacina a Martin Marek, na kterého vzpomínám velice rád, naučil mě hodně a sám ho pokládám za jednoho z nejlepších trenérů mých dětských let.

KARIÉRA

   Už od malička jsem vyrůstal a hrál na Juřince, výjimkou byla úspěšná sezóna 2015/2016, kdy jsem měl střídavý start za Valašské Meziříčí, kde mě trénoval výborný trenér Navrátil. Po sezóně jsem se vrátil zpět do mateřského klubu, kde jsem dostal možnost hrát za muže a kde hraji dodnes.

ÚSPĚCHY

   Jednoznačně na Juřince, vyhrání okresního přeboru za starší přípravku. Rád vzpomínám na partu a docela mě mrzí, že většina kluků s fotbalem skončila. Dále vyhrání 1.A třídy za muže, byla to úžasná atmosféra a zážitek. Ještě rád vzpomínám na angažmá ve Valašském Meziříčí U17, kde jsme vyhráli Moravskou divizní soutěž.

JUŘINKA

   Pocity působení v mužích mám velice kladné, nikdy jsem se necítil tak dobře, jak v této partě. Na Juřince se vytvořila super parta, a jsem rád, že jsem její součástí, protože díky této partě, jdou moje výsledky rychle nahoru. Kluci mi pomáhají, podporují často i něco nového naučí.

PAVEL VAIGL

   Pavel Vaigl je jeden z nejlepších trenérů co jsem kdy měl. Naučil nás mnoho věcí o stravování, zdraví a pokornosti. Trenér je výborný, vždy pro nás připraví zajímavou náplň tréninku, zajímavé jak denní, tak noční výběhy, a obětuje do nás mnoho svého volného času, za což mu patří velké Díky !

BUDOUCNOST

   O budoucnosti jsem nepřemýšlel, jediné co mám v plánu je se pořád zlepšovat...