Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

DANIEL VAVŘÍK

 

PRVNÍ KLUB A TRENÉR

   Můj první fotbalový klub, kde jsem začal s fotbalem asi v 9. letech je FC Lhotka nad Bečvou a moji první trenéři byli Ivan Tozser a Pavel Rosenkranc.

KARIÉRA

   Jak už jsem zmínil výše, s fotbalem jsem začínal ve Lhotce a tam jsem působil asi cca 12 let s jednoročním odskočením v Hustopečích nad Bečvou. No a na Juřince budu za chvíli začínat 6. sezónu a jsem moc rád, že jsem na Juřince ještě stihl takovou tu partu kolem Bartoně, Burdy, Pospěcha, Kociána, atd...

ÚSPĚCHY

   Můj fotbalový úspěch je ten, že jsem šel na Juřinku. Samozřejmě v mládežnických kategoriích byl úspěch dostat se do výběru Zlínského kraje nebo vyhrát s dorostem Lhotky Okresní soutěž. Jinak samozřejmě moje TOP je postup do Krajského přeboru, kde si nevedeme zrovna nejhůře.

JUŘINKA

   Srdeční záležitost !

PAVEL VAIGL

   Jak říká Filip Novák, Pavel Vaigl je Pavel Vaigl :-D :-D ... Vajglis je myslím si nadstandart na Juřinku a všichni moc víme, kde jsme byli 2 roky zpátky a kde jsme pod jeho vedením teď. Obrovský kus práce s námi odvedl a myslím si, že toho ještě není konec :-D .

BUDOUCNOST

   Těžko říct co bude. Zima je dlouhá a může proběhnout dost změn co se týče Juřinky a hráčů. Je blbost teď něco říkat, když to po novém roce muže být úplně jinak.

Ave Juřka