Neděle       6.8.2017   17:00   FC RAK Provodov - TJ Juřinka

3     :     1

Škařupa Petr

Juřinka v premiéře nepropadla, s posilou Heřmánkem musí zapracovat na přesnější koncovce

„Měli jsme v tomto utkání hodně nedostatků v obraně, ale jinak v poli to byl vyrovnaný a kvalitní zápas. Pro nás to byl dobrý test v nové soutěži. Domácí hráči ukázali zkušenost v zakončení a střelci jejich branek to jsou hráči, kteří se v šancích nemýlí. My musíme na přesnější koncovce zapracovat. I přes porážku nejsem zklamaný, protože ve druhém poločase po změně rozestavení jsme i za stavu 3:1 měli možnosti ,jak zápas zdramatizovat, ale ten rozdíl byl opravdu v tom zakončení“ řekl trenér Pavel Vaigl

Sobota     12.8.2017   17:00   TJ Juřinka - SFK ELKO Holešov

3     :     1

2x Fojtášek Dan a Lušovjan Martin

První tři body Juřinky – famózní Holáň v prvním poločase a pak poctivá dřina svěřenců Pavla Vaigla

„Pro mě to bylo osobní malé derby. Trenérem Holešova je Martin Malík, kterého jsem měl jako kapitána a asistenta v Bystřici pod Hostýnem a pomáhal jsem mu také při studiu trenérské licence. Věděl jsem, že Holešov je silný dopředu. Viděl jsem jejich první domácí zápas, kdy bušili do zavřené obrany Bystřice pod Hostýnem. V prvním poločase jsme selhávali v obraně při rozehrávce a skvěle nás ve čtyřech případech podržel Petr Holáň. Do druhého poločasu jsme šli za vyrovnaného stavu pozitivní a kluci se kolektivně zvedli. Holešov postupně uvadal a my jsme ho přehrávali ve středu hřiště. Jejich očekávaný tlak nepřišel a my jsme z tlaku skórovali. Musím tým pochválit, jak šel cílevědomě za třemi body“ řekl trenér Pavel Vaigl

Foto k utkání zde : Domácí premiéra Juřinky v krajském přeboru nalákala spoustu diváků

Sobota     19.8.2017   16:30   FC Rožnov p.R. - TJ Juřinka

1     :     0

Rožnov věnuje tři body s Juřinkou rodinné cestě Kurda Rezdara

„My buď utkání chytíme pevně za ruce nebo si ho sami prohrajeme a to byl tento případ. Jsem hodně naštvaný. Podali jsme snad 60% výkon oproti Holešovu. V prvním poločase jsme udávali tempo hry, ale chyběla nám tam finálka, abychom z tlaku vstřelili první branku. Po přestávce musel odejít ze hřiště pro drobné zranění Dan Fojtášek. Bolístky jsme měli i na třech dalších postech, ale my jsme kolektiv a na to se nevymlouváme. My jsme si dnes i kolektivně prohráli“ řekl trenér Pavel Vaigl

Sobota     26.8.2017   10:00   TJ Juřinka - TJ Štítná n.V.

3     :     2   na penalty

Fojtášek Dan a Lušovjan Martin

Juřinka ukázala morál a za odměnu má dva body

„V prvním poločase jsme naši dobrou hru nepřetavili ve vedení. Měli jsme tři vyložené šance, Vavřík byl sám před brankářem, skórovat mohl Lušovjan. Byli jsme běhavější než soupeř, ten hrál důrazně a dorážel na náš. Důraz ve vápně mu ve druhém poločase vynesl dvě branky, ale já chválím kluky, že to nevzdali. Třikrát jsme vystřídali, krajní beci začali jezdit a podporovat útok a nakonec jsme nejen vyrovnali, ale mohli také vyhrát v základní době za tři body. Vítězství na penalty má divnou příchuť, ale i dva body bereme" řekl k utkání trenér Pavel Vaigl

Foto k přípravě zde : Jak probíhala příprava na utkání Juřinka – Štítná?

Foto k utkání zde : Diváci utkání Juřinka – Štítná očima Milana Kleindorfa

Pátek          1.9.2017   18:30   SK Baťov 1930 - TJ Juřinka

2     :     1   na penalty

Blažek Radim

Juřinka prošla hodně dobrým samurajským bojem

„Vzhledem k tomu, pod jakým tlakem jsme byli v prvním poločase, tak je bod pro nás dobrý. Ne, že bychom hráli špatně, ale soupeř měl v prvním poločase, které přinesly hezké fotbalové momenty na obou stranách, čtyři brankové příležitosti. Podržel nás Petr Holáň a my jsme šli do kabin s jednobrankovým mankem. O přestávce jsme si řekli, že zvedneme bojovou morálku a vletěli jsme do druhé půle jako samurajové s ostrými meči. Vytvořili jsme si tlak, brzy vyrovnali a mohli dát i druhou branku. V závěru jsme se po jejich rohových kopech dostali pod tlak, ale ustáli jsme to. Obě strany se shodly na tom, že to byl remízový zápas oboustranně vysoké úrovně“ řekl k utkání trenér Pavel Vaigl

Sobota       9.9.2017   16:00   TJ Juřinka - FK Chropyně

Vavřík Daniel, Blažek Radim a Fojtášek Dan

Juřinka sehrála zápas ve stylu – povolíš, přitáhneš!

„Dnes mi to připadalo, že jsme chtěli Chropyni trochu nakopnout, ať si také užije trochu fotbalu a není jenom za otloukánka. Občas s námi hráli fotbal, i když jsem od začátku věděl, že tento zápas vyhrajeme. Umožnili jsme naším přístupem, aby soupeř uhrál přijatelný výsledek. Kluci jako by věděli, že zápas nemohou ztratit, ale nakonec jsme chvíli na konci připustili drama, i když jsme hned zareagovali třetí brankou. Na druhou stranu musím přiznat, že jsem dnes dal prostor hráčům, kteří nebyli v posledních zápasech tolik vytížení. Chtěl jsem, ať vyhrajeme jinak, ale třeba budeme v dalším zápase těžit z toho, že jsme se dnes nevydali tolik ze sil“ řekl k utkání trenér Pavel Vaigl

Sobota     16.9.2017   15:30   FC Morkovice - TJ Juřinka

0     :     3

Šnajdr Radim, Škařupa Petr a Vavřík Daniel

Výjezd Juřinky do Morkovic neměl jedinou vadu na kráse

„Dnes mě náš fotbal bavil. Hráli jsme proti nejlepšímu soupeři, na který jsme doposud pod mým působením na Juřince narazili. Měli kvalitu ve všech řadách. V prvním poločase se hrál oboustranně otevřený fotbal, i když branka nepadla. Po přestávce jsme hráli více takticky a v bloku. Tím jsme narušili dobrou kombinační hru domácích. Poté jsme se z protiútoků třikrát prosadili. Zúročili jsme tak týdenní kvalitní přípravu, kdy se na tréninku u hráčů střídaly kladné i záporné emoce. Kluci zápas zvládli na výbornou a základní sestava byla propojena s lavičkou, kdy se dostalo na hřiště všech pět náhradníků. Po utkání jsme se rozloučili s Radkem Paťavou, který odjíždí do Anglie, ale ani tam bez fotbalu nezůstane“ řekl k zápasu spokojený trenér Pavel Vaigl

Sobota     23.9.2017   15:30   TJ Juřinka - FC Kvasice

4     :     3   na penalty

Vavřík Daniel, Vadel Lukáš a Fojtášek Dan

Juřinka se s Kvasicemi naháněla jako na dostizích

„Bylo to jako dostihy. Když jsme dostali soupeře na patnáct minut pod tlak, myslel jsem si, že ho porazíme, ale on ukázal, že má v týmu pět individualit, které jasně převyšují zbytek a zkušenosti těchto hráčů z třetí ligy v Kroměříži byly znát. Jejich nekompaktnost se projevovala tak, že jim dobře hrála levá strana, hůře pravá a pro nás to bylo nečitelné. Naše slabší chvilky dokázali gólově trestat. Zápas nepatřil z naší strany k nejlepším a byl remízový. Kluky chválím za bojovnost ve druhém poločase. Nasazení a tempo zápas měl, na druhou stranu přišlo také hodně hluchých míst a pro diváka to nebylo moc atraktivní. Takových protikladů bychom našli více. Třeba to, že padaly branky nečekané i vypracované. Zisk dvou bodů bereme“ řekl k utkání trenér Pavel Vaigl

Neděle     1.10.2017   15:00   TJ Spartak Hluk - TJ Juřinka