Jdi na obsah Jdi na menu
 


FOTBAL.CZ

                       ndi8xbz4.jpg

 

 

Příspěvky

Gól: Rozhovor s Pavlem Nedvěděm

19. 9. 2018

Do Prahy dorazil ve velmi dobré náladě, kterou mu nezkazily ani předchozí „zaručené zprávy“, že se jeho křeslo viceprezidenta Juventusu povážlivě kýve… Když nejlepší fotbalista Evropy za rok 2003 PAVEL NEDVĚD líčil konkrétní podrobnosti, jak se rodil letní megapřestup Cristiana Ronalda z madridského Realu do turínského velkoklubu, bylo snad i těm největší škarohlídům jasné, že zůstane pravou rukou prezidenta „Juve“ Agnelliho ještě dlouhá léta. 
 

Los Poháru FAČR uvidíte živě ve čtvrtek

19. 9. 2018

Los osmifinále Poháru FAČR, tedy prvního kola celostátní části, proběhne ve čtvrtek od 14:30 na půdě FAČR. Vy ho uvidíte živě.
 

Naši rozhodčí a delegát nechybí na startu juniorské Ligy mistrů

19. 9. 2018

Vedle Ligy mistrů dospělých fotbalistů startuje tento týden také její mládežnická obdoba pro devatenáctileté fotbalisty – UEFA Youth League. Na jejím startu bude na Machesteru City i rozhodčí Petr Ardeleanu a také UEFA Observer Karel Bohuněk.
 

Nominace A týmu žen na MPU se Slovenskem

19. 9. 2018

Reprezentaci žen čekají na začátku října dvě mezistátní přátelská utkání proti Slovensku.Trenér národního výběru Karel Rada zveřejnil nominaci na tuto nadcházející reprezentační akci.
 

Akreditace na utkání Ligy národů Ukrajina – ČR

19. 9. 2018

 

Program Turnaje čtyř zemí 2018

19. 9. 2018

Futsalový Turnaj čtyř zemí se letos odehraje ve sportovním centru v Nymburce a startuje již v pondělí. Představí se na něm A týmy a reprezentační jednadvacítky Česka, Slovenska, Maďarska a Polska. Vstupné na zápasy je zdarma!
 

Plzeň přišla v nastavení o výhru nad CSKA a na úvod LM hrála 2:2

19. 9. 2018

Fotbalisté Plzně se po pěti letech vrátili do hlavní fáze Ligy mistrů remízou 2:2 s CSKA Moskva. Domácí neudrželi dvoubrankové vedení, ruský tým vyrovnal až v páté minutě nastavení z penalty. 
 

2. Národní Grassroots konference FAČR

18. 9. 2018

V úterý 18. 9. 2018 proběhla ve sportovním centru v Nymburku 2. Národní Grassroots konference FAČR za účasti zástupců Fotbalové asociace České republiky, předsedů krajských a okresních fotbalových svazů a dalších sportovních hostů.
 

Akreditace na utkání Slovensko - ČR

18. 9. 2018

 

Týdeník Gól nabízí 38. číslo

18. 9. 2018

Další vydání týdeníku Gól přináší rozhovory s Pavlem Nedvědem o přestupu Cristiana Ronalda do Juventusu, ale také se záložníkem Davidem Pavelkou či brankářem Filipem Radou. Více čtěte na  www.gol.cz .