Jdi na obsah Jdi na menu
 


FOTBAL.CZ

                       ndi8xbz4.jpg

 

 

Příspěvky

Pavel Kuka slaví padesátku!

19. 7. 2018

Dnes se dožívá padesáti let bývalý vynikající fotbalový útočník a reprezentant PAVEL KUKA. S fotbalem začal i končil ve Slavii Praha, kde 28. května 2005 odehrál svůj poslední ligový zápas. Kromě toho působil po dva roky vojenské služby v RH Cheb a především v Německu, kde hrál za 1. FC Kaiserslautern, se kterým získal mistrovský titul i Německý pohár, v Norimberku i ve Stuttgartu.
 

Nový díl magazínu Můj fotbal na ČT Sport

19. 7. 2018

Ve vysílání České televize se můžete aktuálně podívat již na 17.díl magazínu „Můj Fotbal“. Tím tentokrát provází společně s moderátorem pořadu také exkluzivně předseda FAČR Martin Malík.
 

Nikola Šafránková má za sebou premiéru na EURO WU19

19. 7. 2018

Na finálový turnaj ME devatenáctiletých fotbalistek, který včera odstartoval ve Švýcarsku, byla jako asistentka pozvána Komisí rozhodčích UEFA také naše Nikola Šafránková. V úvodním hracím dni byla nominována k zahajovacímu utkání Švýcarsko - Francie.
 

Turínské setkání Macka s Ronaldem

18. 7. 2018

Český fotbalista Juventusu Roman Macek na vlastní kůži zažil, jaké šílenství v Turíně i celé Itálii vyvolal přestup hvězdného útočníka Cristiana Ronalda z Realu Madrid. Na reprezentanta do 21 let udělal kapitán portugalské reprezentace při osobním setkání velký dojem, i díky tomu, že s úsměvem vyslyšel jeho prosbu o společnou fotografii.
 

Slavia představila další posily, do Prahy míří sestry Dubcovy

17. 7. 2018

Pražská Slavia v pondělí představila další letní posily, do Edenu míří ze Slovácka talentované sestry Dubcovy, Američanka Proffitt a Kanaďanka Sjoman.
 

Rozhodčí splnili prověrky i testy

17. 7. 2018

Tradičně před zahájením ligových soutěží probíhaly v pondělí v Praze teoretické prověrky. Na ně navázaly na strahovském Stadionu Přátelství v úterý fyzické testy rozhodčích z listiny pro profesionální soutěže.
 

První kolo MOL CUPU odstartuje 15. srpna

17. 7. 2018

Pouhých deset dnů po předkole pokračuje nový ročník MOL Cupu zápasy prvního kola. Do něj se vyjma postupujících mimo jiné zapojí například už i týmy FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Úředně stanoveným časem výkopu je 17:00 hodin.
 

Pavel Orel cestuje za Ligou mistrů do Walesu

16. 7. 2018

Český rozhodčí Pavel Orel byl spolu s kolegy nominován Komisí rozhodčích UEFA k řízení odvety prvního kvalifikačního kola Ligy mistrů mezi The New Saints (TNS), který v posledních sedmi letech vyhrál titul ve Welsh Premier League, a makedonskou KF Shkëndija.
 

Příspěvky Komise mládeže na mládežnické turnaje 2018

16. 7. 2018

Komise mládeže FAČR schválila seznam příjemců příspěvků na organizaci mládežnických turnajů.
 

Nábory v květnu přilákaly k fotbalu téměř 2500 nových dětí

16. 7. 2018

Květen byl tradičním měsícem, kdy se fotbalové kluby snažily přilákat nové malé hráče a hráčky do svých řad. Ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky proběhlo v tomto měsíci 53 podpořených akcí, další stovky probíhaly pod záštitou samotných klubů.