Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

PETR HOLÁŇ STARŠÍ

VEDOUCÍ MUŽSTVA

 

   Jsem ženatý s manželkou Evou už 32 let a vychovali jsme děti Petra a Vojtu. Jsem dvojnásobným dědečkem a starší vnouče Adélka je zlatíčko. Druhý vnouček Přemeček se nám narodil nedávno. Nejvíce času mi zabere fotbal, hraju bowling, rád chodím na ryby, pracuji jako vedoucí kroužku mladých rybářů a někdy si jen tak zajdu do lesa.

 

HRÁČ A KARIÉRA

   S fotbalem jsem začal když mi bylo deset v Krhové pod vedením trenéra pana Hájka. Potom jsem přešel do dorostu a než jsem odešel na vojnu, tak jsem hrál i za muže. Na vojně jsem hostoval v Nových Hradech, které v tu dobu hrály soutěž úrovně naší 1.B třídy. Z vojny jsem se vrátil zase do mužstva Krhové a tam jsem i kariéru ukončil.

TRENÉR A KARIÉRA

   Do trenérské práce mě zatáhl syn Petr, který přišel z Valašského Meziříčí na Juřinku do dorostu, který vedl Milan Stengl. Když Peťa chytal za "B" tým, tak jej vedl trenér Vedral a já jsem mu tak nějak pomáhal. Po jeho odchodu jsem béčko převzal. Po několika sezónách jsem přešel k Luďkovi Schmidovi a společně jsme vedli starší žáky v krajském přeboru. Po třech sezónách jsem šel zpátky k béčku mužů k panu Veselému a společně jsme přešli k prvnímu týmu mužů. Tam jsem doposud.

ÚSPĚCHY

   Za velký úspěch považuji to, že jsme výkony družstva mužů Juřinky zavřeli pusy těm, kteří nás od postupu do krajského přeboru odrazovali.

JUŘINKA

   Juřinka je oddíl, který se věnuje ve velké míře mládeži a je škoda, že nedokážeme přesvědčit některé nadějné odchovance, aby pokračovali na Juřince. Vyjímkou je Honzík Petrů, který udělal obrovský kus práce a perfektně se začlenil do kolektivu mužů. Vedení oddílu v čele s Mirkem Halaštou a Jirkou Hřívou pracuje na jedničku.

PAVEL VAIGL

   Na Juřince nebyl cílevědomnější trenér než je Pavel. Na soupeře se dokáže připravit, ale to samé žádá i od hráčů. Vše dělá na 96% ( každý máme rezervy :-). Zkušenosti, které získal v minulých angažmá dokáže zúročit a předat mužstvu. 

BUDOUCNOST

   Hlavně ať nám všem slouží zdraví. Věřím, že na jarní část sezóny budeme po zimní přípravě dobře připraveni.