Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

LUKÁŠ VADEL

 

PRVNÍ KLUB A TRENÉR

   S fotbalem jsem začal v Kelči, když mi bylo 8 let. Tam jsem hrál od žáčků až po starší žáky. Tehdy nás trénoval pan Bělocký, na kterého vzpomínám vždy, když trénujeme vytrvalost. Hodně se pod ním běhalo.

KARIÉRA

   Z Kelče jsem odešel do Hranic. Hráli jsme žákovskou ligu a v dorostu divizi. Za muže jsem hrál poprvé až v Opatovicích, ale po podzimu jsem z různých důvodu přestal hrát fotbal. K fotbalu jsem se vrátil po 3 letech a to do Rajnochovic, kde jsem strávil 2 sezóny, než mě oslovil Petr Škařupa s nabídkou na Juřinku.

ÚSPĚCHY

   Nejvíce vzpomínám na období v Hranicích, kde jsem byl součásti i Olomouckého výběru na republikovém turnaji krajů. Byla to skvělá zkušenost a možnost porovnat se s nejlepšími vrstevníky. A určitě si budu pamatovat loňský postup s týmem TJ Juřinka, který tady hrál dlouho o záchranu...

JUŘINKA

   Na Juřinku mě dostal náš "Kapitán". Jednou jsme se potkali na turnaji v Loučce, jestli to nechci zkusit do A.třídy. Musím přiznat, že po letech, kdy se neustále hrálo o záchranu je přebor skvělý úspěch. Sešlo se tu spoustu věcí. Skvělý trenér, týmový duch, poctivá morálka a úžasní fanoušci, kteří nás jezdí podporovat. Všichni si to hodně užíváme...

PAVEL VAIGL

   Pavla Vaigla znám už od základní školy a musím přiznat, že víc zapáleného člověka jsem nepoznal. Je to velmi obětavý člověk. Všechno velmi prožívá a nic nebere na lehkou váhu. Z každého se snaží dostat maximum.  Jeho myšlenky jsou inspiraci, aby člověk o sebe dbal i mimo fotbal... Je to hlavně jeho zásluha, kde je dnes Juřinka. Dokázal vyždímat ten potenciál, který v nás tak dlouho dřímal.

BUDOUCNOST

   Svou budoucnost chci mít i nadále spojenou s Juřinkou. Tahle spolupráce funguje už několik let a za tu dobu mi přirostla k srdci. Důležité bude připravit se svědomitě na jaro a pracovat s tímto kolektivem. Teď chci i víc času věnovat své rodině, protože není jednoduché v takovém tréninkovém nasazení skloubit rodinu, práci a fotbal.

JUŘINKA FOREVER