Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

JIŘÍ HŘIVA

SEKRETÁŘ

 

KARIÉRA

   Moje kariéra byla pouze funkcionářská. Po povodních v roce 1997 mne požádal můj kamarád Milan Stengl, jestli bych mu nepomohl se žákama, kteří našli azyl v Bynině. Pomohl jsem a už jsem zůstal.

KLUB

   Jenom na Juřince. Juřinka je srdcovka. Nikde jinde bych fotbal nemohl dělat.

ÚSPĚCHY

   Největším úspěchem je vybudování mládežnické základny. Asi 70 mládežníků se baví na Juřince fotbalem. Co víc si přát v malém vesnickém oddíle. Taky jsme rádi, že se nám za ty roky podařilo zorganizovat téměř 150 turnajů pro mládež. A potom ještě jedna věc. TJ Juřince se podařilo vybojovat tituly přeborníků okresu Vsetín ve všech věkových kategoriích od mladší přípravky až po dorost. Některé i opakovaně.

JUŘINKA

   Juřinka měla vždy štěstí na lidi, kteří zde působili nebo působí. Ať už na ty, kteří to tu takříkajíc táhli nebo táhnou, ale taky na ty bez jejichž mravenčí práce by to vůbec nešlo. Desítky a stovky lidí, kteří skládali a skládají mozaiku Juřinky. Jsem rád, že můžu být součástí této mozaiky.

TRENÉŘI A RODIČE

   A ještě je třeba přidat rodiče. Když se to podaří a spolupráce funguje tak je vyhráno. Obětavých trenérů, vedoucích a rodičů prošlo spousta. Bylo mi ctí s nimi spolupracovat a to i ve chvílích, kdy jsme neřešili zrovna příjemné věci.

BUDOUCNOST

   Myslím, že je čas, aby nastoupili mladší s novými nápady. Tak snad se to brzy povede a já si budu moct sednou mezi diváky.