Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

DAN FOJTÁŠEK

 

PRVNÍ KLUB A TRENÉR

   S fotbalem jsem začal asi v 6 letech v Rožnově. Úplně první trénink byl v tělocvičně a vedl ho pan Drozd. Za nedlouho se, ale kormidla chopil můj táta a trénoval mě až do odchodu z Rožnova.

KARIÉRA

   V Rožnově jsem hrál do 11 let. FC Slovácko jsem opustil před 3 roky. Následovalo půl roční hostování ve Vidči, kde jsem bohužel kvůli zranění kotníku neodehrál ani jeden zápas. Potom se podařil přestup do TJ Unie Hlubina, odkud jsem po půl roce přestoupil sem na Juřinku.

ÚSPĚCHY

    Že bych vyloženě na něco nebo nějakou část kariéry vzpomínal, se říct nedá. Sem tam na Slovácko, ale to hlavně proto, že jsem tam strávil celé dětství. Všude jsem prožil krásné chvíle a jsem za ně nesmírně rád. Nyní mám v hlavě pouze Juřinku.

JUŘINKA

   Dostal jsem se na Juřinku po haluzi. Původně šlo jen o práci ve Storm Techu, potažmo v KRIŠTOF tradu a díky společnému projektu Martina Krištofa a Petra Škařupy se uskutečnil i přestup z Hlubiny na Juřinku, za který jsem dneska rád. Pocity mám smíšené. Věřím, že Juřinka v tomto složení zdaleka ještě nedosáhla toho, na co má. Samo nebo kecama to ale nepůjde.

PAVEL VAIGL

   Za mě určitě respekt v mnoha směrech.

BUDOUCNOST

   Momentálně se snažím po 3 letech ze sebou něco udělat a dát se po fyzické stránce opět dohromady. Tak doufám, že se mi to do března povede a budu moct Juřince pomoct ve zbylé části sezóny. Co bude potom, je ve hvězdách.